DM-tonery.cz
Plně funkční stroj. Mohu nabídnout veškerý spotřební materiál za příznivé ceny. Možnost dohody.

Základní parametry :

Oboustranný tisk, kopírování i skenování
Barevné i černobílé kopírování jediným dotekem
PCL a PostScript
Barevné skenování s automatickým podavačem
Rozhraní Ethernet 10/100/1000, USB
Až 1000 účtů s přidělováním práv a možností vazby na AD
Zabezpečený tisk po přihlášení uživatele
Možnost přihlašování bezkontaktními kartami
Faxování až 33 kb/s, 109 předvoleb
Skenování do USB flash paměti
Výtisky odolné proti vlhkosti i UV záření díky polymerovanému toneru Simitri HD

Multifunkční barevný laser s oboustranným tiskem a kopírováním a velmi snadnou obsluhou je ideálním řešením požadavků menších pracovišť velkých i menších firem. Díky jazykům PCL a PostScript je kompatibilní se všemi operačními systémy i aplikacemi a nabízí velmi dobrou ekonomiku provozu a ostrý tisk i na běžný kancelářský papír. Můžete také využít skenování dokumentů do USB pamětí a po síti - do složky, na FTP server nebo e-mailem. Až 1000 účtů uživatelů s řízením jejich práv umožňuje používat jediný stroj jako černobílý i barevný.

Barevný laserový tisk, kopírování i skenování v jediném kompaktním zařízení. Formát A4, 30 černobílých nebo barevných stran za minutu, Ethernet i rychlé USB 2.0 rozhraní, skenování po síti a fax i o oboustranný tisk/kopírování: ideál menších pracovišť, ale díky rozsahu funkcí, centrální správě a řízení práv uživatelů je velmi vhodný na menší pracoviště velkých společností, jako doplnění tiskového parku A3 MFZ.

Základní parametry :

 • Oboustranný tisk, kopírování i skenování
 • Barevné i černobílé kopírování jediným dotekem
 • PCL a PostScript
 • Barevné skenování s automatickým podavačem
 • Rozhraní Ethernet 10/100/1000, USB
 • Až 1000 účtů s přidělováním práv a možností vazby na AD
 • Zabezpečený tisk po přihlášení uživatele
 • Možnost přihlašování bezkontaktními kartami
 • Faxování až 33 kb/s, 109 předvoleb
 • Skenování do USB flash paměti
 • Výtisky odolné proti vlhkosti i UV záření díky polymerovanému toneru Simitri HD

Snadné ovládání v češtině

Ovládání stroje je velmi snadné díky barevnému dotykovému displeji a popisům tlačítek a textům na displeji v češtině. Displej je navíc podsvícený, takže je snadno čitelný i na chodbě nebo v tmavším koutu kanceláře. Díky propracované logice ovládání a dobře strukturovaným záložkám ovladače tiskárny je kopírování i tisk velmi jednoduché, bez nutnosti studovat dlouhé návody.

Konfigurace

Již v základní konfiguraci je stroj plně vybaven pro oboustranný tisk i kopírování v nejvyšším rozlišení, stejně jako pro faxování a skenování. S dalším příslušenstvím však lze jeho funkce ještě rozšířit:

Dolní podavač na 500 listů (kazeta)

V základní konfiguraci má stroj jeden univerzální vstup na 100 listů a kazetu na 250 listů. Přidáním dalších jedné nebo 2 podavačů (kazet) lze kapacitu vstupu rozšířit až o 2x500 listů A4 běžné gramáže na celkových až 1350 listů. Kromě vyšší kapacity nabízí další podavače také možnost přepínání mezi různými formáty a typy médií - například mezi formáty A4, A5, mezi silným a kancelářským nebo hlavičkovým papírem apod. Druh médií a zásobník se volí v ovladači tiskárny, dolní podavač(e) se využívá pro kancelářský papír formátu A4, nestandardní formáty a média se zakládají do univerzálního bočního vstupu, případně v rámci specifikací také do první kazety.

Externí telefon

bizhub C35 se připojuje k telefonní lince standardním konektorem RJ-11 a je vybaven druhou zdířkou, kam lze připojit běžný telefonní přístroj. Tak lze na jedné lince přijímat telefonní hovory i faxy. Připojení telefonního záznamníku není možné.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)